Loading...

Your shopping cart is currently empty.

Add products to cart.
PVC Adult Baby body modré s potiskem zvířátek

PVC Adult Baby body modré s potiskem zvířátek

Hrací overal z příjemného modrého PVC s potiskem zvířátek PVC playsuit
1,999.00 CZK
AB29-S1

Pohodlný PVC bodysuit je určen pro všechny nezbedné velké děti. Kalhotky, vyrobené z příjemného PVC, jsou určeny všem, kdo mají rádi jistotu, že nic neunikne ven!
Tento obleček rozhodně zabrání neposedům ve snadném svléknutí kalhotek!
Obleček má dlouhý rukáv a pružný lem jak v pase tak i kolem nohaviček, rukávů i výstřihu.
Jsou vhodné i pro navléknutí přes plenky, které jsou taky v nabídce našeho eshopu.

For Babies in a hurry this unisex playsuit is available off the shelf in the most popular AB colours. If you want a different colour see code AB09. This oversized playsuit is neck entry with long sleeves, elasticated cuffs, elasticated waist and elasticated legs. The whole suit is a generous fit and the bottom half is designed to take nappies or diapers if required.

Velikostní tabulka výrobce/Size chart:
Size S/M - Chest 116cm, Waist 82-86cm, Hips 101cm
Size L/XL - Chest 132cm, Waist 96-101cm, Hips 106cm
Size 2XL/3XL- Chest 137cm, Waist 106-112cm, Hips 116cm

Materiál:PVC

Typy adult Baby

Emocionální
Adult Baby chce být stejně jako malé děti na nejnižším místě v sociální hiearchii
Adult Baby se cítí příjemně, když je plně závislé na svých „rodičích“ a cití se dobře v submisivním postavení, součástí jeho postavení je poslouchání příkazů rodičů, nebo lidí v roli rodičů, ale také přijímání rodičovské lásky, starostlivosti a pocitu bezpečí od nich a právě tím se cítí nejvíce uspokojené, je to vlastně snaha o připomenutí si vlastního dětství, případně prožití nového, lepšího dětství.
Parafilní
V tomto typu jde o fetišismus a sexuální vzrušení z role dítěte, které je vystavováno velmi tvrdé „výchově“ a především často trestům, může být srovnatelné s BDSM praktikami.
Sissy
Zvláštní mužská verze, při které dospělý muž přijímá roli malé rozkošné (snaží se tak vypadat) dívky, jde v podstatě o transvetisismus sloučený s regresí. Obvyklé oblečení jsou dívčí šaty. Odpovídá svojí motivací k tomuto chování emocionálnímu, či regresivnímu typu[.
Charakteristika
Hlavní cíl Adult Babies — cítit se jako malé dítě, protože jim to přináší příjemné pocity nebo sexuální vzrušení (parafilní forma). Adult Babies se snaží chovat jako malé děti: používají dudlík, dětskou postýlku s mřížemi, dětský nábytek (stolička/chodítko...), plenky, různé druhy hraček pro děti předškolního a batolecího věku, dětské oblečení, dekoraci v dětském stylu… Jejich pokoj, často vyhrazený zvlášť, od jejich standardního vypadá jako by byl vybudován pro dítě maximálně předškolního věku.