Loading...

Your shopping cart is currently empty.

Add products to cart.
PVC Adult Baby body transparentní

PVC Adult Baby body transparentní

Hrací overal z příjemného PVC s rozepínáním v rozkroku v barvě NAT1 PVC playsuit - NAT1
1,999.00 CZK
AB30-S4

Pohodlný PVC bodysuit je určen pro všechny nezbedné velké děti. Kalhotky, vyrobené z příjemného PVC, jsou určeny všem, kdo mají rádi jistotu, že nic neunikne ven!
Tento obleček rozhodně zabrání neposedům ve snadném svléknutí kalhotek!
Obleček má dlouhý rukáv a pružný lem jak v pase tak i kolem nohaviček, rukávů i výstřihu.
Jsou vhodné i pro navléknutí přes plenky, které jsou taky v nabídce našeho eshopu. Zapínání v rozkroku na patentky umožní rychlou a snadnou výměnu pleny vždy, když je bude potřeba.

This unisex playsuit with poppers at the crotch, is available off the shelf in the most popular AB colours. This sized playsuit is bottom entry with long sleeves, elasticated cuffs, elasticated waist, elasticated legs and three poppers across the crotch for ease of access and quick nappy changing. The whole suit is a generous fit and the bottom half is designed to take nappies or diapers if required. A great little suit to start your AB adventures in!

Velikostní tabulka výrobce/Size chart:
Size S/M - Chest 116cm, Waist 82-86cm, Hips 101cm
Size L/XL - Chest 132cm, Waist 96-101cm, Hips 106cm
Size 2XL/3XL- Chest 137cm, Waist 106-112cm, Hips 116cm

Materiál:PVC

Typy adult Baby

Emocionální
Adult Baby chce být stejně jako malé děti na nejnižším místě v sociální hiearchii
Adult Baby se cítí příjemně, když je plně závislé na svých „rodičích“ a cití se dobře v submisivním postavení, součástí jeho postavení je poslouchání příkazů rodičů, nebo lidí v roli rodičů, ale také přijímání rodičovské lásky, starostlivosti a pocitu bezpečí od nich a právě tím se cítí nejvíce uspokojené, je to vlastně snaha o připomenutí si vlastního dětství, případně prožití nového, lepšího dětství.
Parafilní
V tomto typu jde o fetišismus a sexuální vzrušení z role dítěte, které je vystavováno velmi tvrdé „výchově“ a především často trestům, může být srovnatelné s BDSM praktikami.
Sissy
Zvláštní mužská verze, při které dospělý muž přijímá roli malé rozkošné (snaží se tak vypadat) dívky, jde v podstatě o transvetisismus sloučený s regresí. Obvyklé oblečení jsou dívčí šaty. Odpovídá svojí motivací k tomuto chování emocionálnímu, či regresivnímu typu[.
Charakteristika
Hlavní cíl Adult Babies — cítit se jako malé dítě, protože jim to přináší příjemné pocity nebo sexuální vzrušení (parafilní forma). Adult Babies se snaží chovat jako malé děti: používají dudlík, dětskou postýlku s mřížemi, dětský nábytek (stolička/chodítko...), plenky, různé druhy hraček pro děti předškolního a batolecího věku, dětské oblečení, dekoraci v dětském stylu… Jejich pokoj, často vyhrazený zvlášť, od jejich standardního vypadá jako by byl vybudován pro dítě maximálně předškolního věku.