Loading...

Your shopping cart is currently empty.

Add products to cart.
PVC kalhotky s nařasením růžovobílé kostkované

PVC kalhotky s nařasením růžovobílé kostkované

PVC plenkové kalhotky s nařaseným okrajem - barva WHP3 PVC panties with rubber bands - WHP3
999.00 CZK
PA63-S2

Kalhotky, vyrobené z příjemného PVC, jsou určeny všem, kdo mají rádi jistotu, že nic neunikne ven!
Mají jak pružný lem v pase tak i kolem nohaviček.
Jsou vhodné i pro navléknutí přes plenky, které jsou taky v nabídce našeho eshopu

Vintage pants with sewn leg and waist elastics giving a vintage ruffle to all edges. Due to the delicate and relaxed fit these pants can be worn comfortably all day long.

Velikostní tabulka výrobce/Size chart:
Size XS - Waist 57-92cm, Hips 108cm, Legs 34-59cm
Size S - Waist 57-97cm, Hips 110cm, Legs 36-62cm
Size M - Waist 66-106cm, Hips 118cm, Legs 45-66cm
Size L - Waist 73-116cm, Hips 124cm, Legs 45-69cm
Size XL - Waist 81-129cm, Hips 147cm, Legs 45-71cm
Size 2XL - Waist 89-145cm, Hips 150cm, Legs 45-81cm
Size 3XL - Waist 93-162cm, Hips 165cm, Legs 49-86cm

Materiál:PVC

Typy adult Baby

Emocionální
Adult Baby chce být stejně jako malé děti na nejnižším místě v sociální hiearchii
Adult Baby se cítí příjemně, když je plně závislé na svých „rodičích“ a cití se dobře v submisivním postavení, součástí jeho postavení je poslouchání příkazů rodičů, nebo lidí v roli rodičů, ale také přijímání rodičovské lásky, starostlivosti a pocitu bezpečí od nich a právě tím se cítí nejvíce uspokojené, je to vlastně snaha o připomenutí si vlastního dětství, případně prožití nového, lepšího dětství.
Parafilní
V tomto typu jde o fetišismus a sexuální vzrušení z role dítěte, které je vystavováno velmi tvrdé „výchově“ a především často trestům, může být srovnatelné s BDSM praktikami.
Sissy
Zvláštní mužská verze, při které dospělý muž přijímá roli malé rozkošné (snaží se tak vypadat) dívky, jde v podstatě o transvetisismus sloučený s regresí. Obvyklé oblečení jsou dívčí šaty. Odpovídá svojí motivací k tomuto chování emocionálnímu, či regresivnímu typu[.
Charakteristika
Hlavní cíl Adult Babies — cítit se jako malé dítě, protože jim to přináší příjemné pocity nebo sexuální vzrušení (parafilní forma). Adult Babies se snaží chovat jako malé děti: používají dudlík, dětskou postýlku s mřížemi, dětský nábytek (stolička/chodítko...), plenky, různé druhy hraček pro děti předškolního a batolecího věku, dětské oblečení, dekoraci v dětském stylu… Jejich pokoj, často vyhrazený zvlášť, od jejich standardního vypadá jako by byl vybudován pro dítě maximálně předškolního věku.

Fetišismus je erotické zaměření na určité druhy předmětů (např. spodní prádlo, boty, doplňky atp.) či na jisté části těla (např. nohy, prsa, ruce, atp.).
Sexuální fetišismus znamená jistou perverzi libida, které se zaměřuje na náhradní objekty (prádlo a pod.)
Určité uctívání jevů, tělesných částí nebo předmětů je běžný jev, který je součástí normální sexuality. Například sex s partnerkou v sexy prádle, latexu či botách na vysokém podpatku se bere jako normální exotičtější forma sexuálního styku. Daný jedinec tak výrazně upřednostňuje partnera, který bude oblečen do jistých kostýmků z daných materiálů, bude mít požadované doplňky či chtěné tělesné prvky. Tyto atributy pak následný sex mnohem více naplňují. Obdobně tomu je se zvýhodňováním při výběru partnerů, kteří se nám více líbí (blondýny, svalovci, hubené dívky, černoši atp.).

Fetišismus bývá považován teprve tehdy, kdy jsou dané stimuly zásadní podmínkou vzrušení a uspokojení nebo kdy z velké části nahrazují interakci s partnerem a jsou před ním preferovány.
Tato deviace však není nebezpečná, pokud člověk dokáže zvládat své pohnutky a není nebezpečný sobě či okolí
Specifické látky
Souvislost s předchozím fetišem má i fetiš na specifické látky. Každý oděv je vyroben z určité látky a právě onen druh látky je stimulem tohoto druhu fetiše.
Mezi oblíbené látky patří latex a kůže, mezi známé pak patří PVC, guma, angorské svetříky, šusťákovina, atp.
Fetišisty na těchto materiálech vzrušuje jejich vzhled, vlastnosti na dotek, vůně, atp. Zcela zřejmými atributy erotických podnětů tu tak jsou například specifická vůně kůže či elastičnost latexu.
Vůně a vzhled kůže je symbolem dominance.
U latexu je jeho hlavní devizou elastičnost vytvářející zdání druhé kůže, lesk p