Loading...

Your shopping cart is currently empty.

Add products to cart.
PVC dvoubarevné kalhotky

PVC dvoubarevné kalhotky

Kalhotky mají zpevněné a pružné okraje. PVC panties with rubber bands
599.00 CZK
PA103-S1

Kalhotky jsou určeny všem, kdo mají rádi jistotu, že nic neunikne ven!
Mají jak pružný lem v pase tak i kolem nohaviček.
Jsou vhodné i pro navléknutí přes plenky, které jsou taky v nabídce našeho eshopu

Deep classic "baby Pants" in a range of plain and printed colours. This PVC is thinner and lighter than our standard pants and gives a slight cheeky rustle when you move. These pants have soft touch elastic covers and are either fully printed, side printed or front printed you choose what suits you. If you like your PVC to be delicate with Baby print these are ideal.

Velikostní tabulka výrobce/Size chart:
Size S - Waist 76-86cm, Hips 81cm
Size M - Waist 81-91cm, Hips 86cm
Size L - Waist 86-96cm, Hips 91cm
Size XL - Waist 91-101cm, Hips 96cm
Size 2XL - Waist 96-107cm, Hips 101cm

Materiál: PVC

Typy adult Baby

Emocionální
Adult Baby chce být stejně jako malé děti na nejnižším místě v sociální hiearchii
Adult Baby se cítí příjemně, když je plně závislé na svých „rodičích“ a cití se dobře v submisivním postavení, součástí jeho postavení je poslouchání příkazů rodičů, nebo lidí v roli rodičů, ale také přijímání rodičovské lásky, starostlivosti a pocitu bezpečí od nich a právě tím se cítí nejvíce uspokojené, je to vlastně snaha o připomenutí si vlastního dětství, případně prožití nového, lepšího dětství.
Parafilní
V tomto typu jde o fetišismus a sexuální vzrušení z role dítěte, které je vystavováno velmi tvrdé „výchově“ a především často trestům, může být srovnatelné s BDSM praktikami.
Sissy
Zvláštní mužská verze, při které dospělý muž přijímá roli malé rozkošné (snaží se tak vypadat) dívky, jde v podstatě o transvetisismus sloučený s regresí. Obvyklé oblečení jsou dívčí šaty. Odpovídá svojí motivací k tomuto chování emocionálnímu, či regresivnímu typu[.
Charakteristika
Hlavní cíl Adult Babies — cítit se jako malé dítě, protože jim to přináší příjemné pocity nebo sexuální vzrušení (parafilní forma). Adult Babies se snaží chovat jako malé děti: používají dudlík, dětskou postýlku s mřížemi, dětský nábytek (stolička/chodítko...), plenky, různé druhy hraček pro děti předškolního a batolecího věku, dětské oblečení, dekoraci v dětském stylu… Jejich pokoj, často vyhrazený zvlášť, od jejich standardního vypadá jako by byl vybudován pro dítě maximálně předškolního věku.