Loading...

Your shopping cart is currently empty.

Add products to cart.
Kožená kotníková pouta - černočervená
Kožená kotníková pouta - černočervená
Kožená kotníková pouta - černočervená
Kožená kotníková pouta - černočervená
Kožená kotníková pouta - černočervená
Kožená kotníková pouta - černočervená

Kožená kotníková pouta - černočervená

Kožená kotníková pouta - černočervená
1,399.00 CZK
Tax included
2030233

Ozvláštněte si své intimní chvíle!
Tyto kotníková nastavitelná pouta jsou vyrobena z červené a z černé kůže. Pomocí nastavitelného zapínání si přizpůsobíte velikost tak, aby perfetkně sedla! Díky D-kroužkům je lze snadno spojit odnímatelným řetízkem o délce 10cm.

For lustful plays!
Two ankle cuffs made of red suede leather, softly padded with black smooth leather. Width each ca. 5.5 cm, adjustable in size due to buckle closures. On the D-rings with two snap hooks with a detachable connection chain with a length of 10 cm. Material: split leather/metal.

BDSM je pojem obecně užívaný pro širokou škálu sexuálních, praktik a orientací založených na domluvě, že je jeden z partnerů nadřazen druhému.
Patří sem zejména erotický sadismus, masochismus a různé formy fetišismu.
Základem je absolutní oddanost a poslušnost podřízené osoby vůči dominantní a na oplátku za to podřízené osobě dominantní osoba zaručuje, že s ním bude jednat v rámci předem dohodnutých pravidel.
Tato pravidla obsahují i pravidla o způsobu trestů či odměn.
Tento vztah časem může přerůst i ve vztah otrokářský, tzn., že ze submisiva se dobrovolně stává otrok či otrokyně, a dobrovolně se vzdá všech svých práv, což většinou bývá doloženo podepsáním tzv. otrocké smlouvy, která je submisivem dobrovolně podepsána.
CO znamená zkratka BDSM
B a D bondage a disciplína
D a S dominance a submisivita
S a M sadismus a masochismus
Sadismus a masochismus
Erotický sadismus a masochismus je nejviditelnější součástí BDSM. Jedná se o úmyslné vyvolávání a přijímání bolesti, která se transformuje do sexuálního vzrušení. Existují různá vysvětlení tohoto jevu. Sadista však nikdy nesmí překročit masochistické potřeby submisiva víc nežli je submisiv schopen snést
Dominance a submisivita
Pro některé lidi jsou vzrušující nejenom fyzické podněty, psychické podněty, ale též sama idea nadřazenosti (dominance) nebo podřízenosti (submisivita). Tato idea dominance a submisivity je u mnohých párů nebo skupin součástí denního života, nevymezuje se pouze do oblasti sexuálních aktivit. Tento vztah však má předem jasně stanovená pravidla a nic se neděje submisivovi bez jeho svolení.
Obvyklé BDSM praktiky
spanking (výprasky)
bondage (svazování)
ponyplay a dogplay
pissing
scat (někdy též zvaný kaviár, hnědý déšť či hnědá sprcha)
ponižování
crossdressing
electroplay
Foot Worship (uctívání chodidel)
breathplay (škrcení)