Loading...

Your shopping cart is currently empty.

Add products to cart.
Roubík s klipsy na bradavky - deluxe ball gag

Roubík s klipsy na bradavky - deluxe ball gag

Roubík ve tvaru kuličky s nastavitelnými koženými pásky a klipsy na bradavky.
699.00 CZK
540471

Tvrdý roubík ve tvaru golfového míče (O cca 4 cm) na nastavitelném popruhu hlavy. K roubíku jsou připojeny i klipsy na bradavky.
Barva: černý popruh, černá kulička
Materiál. guma (kulička), kov, Polyamid (popruh).

For erotic fetish games!
This Deluxe Ball Gag ist not just very pleasant to wear, it also looks extremely appealing. The nipple clamps that are connected to the ball gag can be adjusted with the small screws. This opens up new possibilities for exciting SM games - perfect for beginners and fetish enthusiasts alike!

Complete length 56 cm, nipple clamps 5 cm. Polyamide, rubber, metal.

BDSM je pojem obecně užívaný pro širokou škálu sexuálních, praktik a orientací založených na domluvě, že je jeden z partnerů nadřazen druhému.
Patří sem zejména erotický sadismus, masochismus a různé formy fetišismu.
Základem je absolutní oddanost a poslušnost podřízené osoby vůči dominantní a na oplátku za to podřízené osobě dominantní osoba zaručuje, že s ním bude jednat v rámci předem dohodnutých pravidel.
Tato pravidla obsahují i pravidla o způsobu trestů či odměn.
Tento vztah časem může přerůst i ve vztah otrokářský, tzn., že ze submisiva se dobrovolně stává otrok či otrokyně, a dobrovolně se vzdá všech svých práv, což většinou bývá doloženo podepsáním tzv. otrocké smlouvy, která je submisivem dobrovolně podepsána.
CO znamená zkratka BDSM
B a D bondage a disciplína
D a S dominance a submisivita
S a M sadismus a masochismus
Sadismus a masochismus
Erotický sadismus a masochismus je nejviditelnější součástí BDSM. Jedná se o úmyslné vyvolávání a přijímání bolesti, která se transformuje do sexuálního vzrušení. Existují různá vysvětlení tohoto jevu. Sadista však nikdy nesmí překročit masochistické potřeby submisiva víc nežli je submisiv schopen snést
Dominance a submisivita
Pro některé lidi jsou vzrušující nejenom fyzické podněty, psychické podněty, ale též sama idea nadřazenosti (dominance) nebo podřízenosti (submisivita). Tato idea dominance a submisivity je u mnohých párů nebo skupin součástí denního života, nevymezuje se pouze do oblasti sexuálních aktivit. Tento vztah však má předem jasně stanovená pravidla a nic se neděje submisivovi bez jeho svolení.
Obvyklé BDSM praktiky
spanking (výprasky)
bondage (svazování)
ponyplay a dogplay
pissing
scat (někdy též zvaný kaviár, hnědý déšť či hnědá sprcha)
ponižování
crossdressing
electroplay
Foot Worship (uctívání chodidel)
breathplay (škrcení)