Loading...

Your shopping cart is currently empty.

Add products to cart.
Plenka pro velké děti
Plenka pro velké děti
Plenka pro velké děti
Plenka pro velké děti
Plenka pro velké děti
Plenka pro velké děti
Plenka pro velké děti
Plenka pro velké děti

Plenka pro velké děti

Silně absorpční plenka pro velké děti.
185.00 CZK
8562

Plenka v bílé barvě s potiskem astronauta.
Ve srovnání s jinými plenkami je tato mírně silnější (asi 8 mm), což může snížit diskrétnost uživatele
Absorpce: L = 5128 g
Velikost L (99 × 79 cm)Podle zkušební metody č. 1/93 MDS 3800 ml savosti.

Velikost M : 71-91cm,
Velikost L: 91-122cm,


Tato plenka je určena pro bezpečnou noční péči, má lepicí přední pásky pro opakované otevírání, boční ochranné svodové manžety a ochranu proti zápachu při silném pomočování.

Typy adult Baby

Emocionální
Adult Baby chce být stejně jako malé děti na nejnižším místě v sociální hiearchii
Adult Baby se cítí příjemně, když je plně závislé na svých „rodičích“ a cití se dobře v submisivním postavení, součástí jeho postavení je poslouchání příkazů rodičů, nebo lidí v roli rodičů, ale také přijímání rodičovské lásky, starostlivosti a pocitu bezpečí od nich a právě tím se cítí nejvíce uspokojené, je to vlastně snaha o připomenutí si vlastního dětství, případně prožití nového, lepšího dětství.

Parafilní
V tomto typu jde o fetišismus a sexuální vzrušení z role dítěte, které je vystavováno velmi tvrdé „výchově“ a především často trestům, může být srovnatelné s BDSM praktikami.

Sissy
Zvláštní mužská verze, při které dospělý muž přijímá roli malé rozkošné (snaží se tak vypadat) dívky, jde v podstatě o transvetisismus sloučený s regresí. Obvyklé oblečení jsou dívčí šaty. Odpovídá svojí motivací k tomuto chování emocionálnímu, či regresivnímu typu[.

Charakteristika
Hlavní cíl Adult Babies — cítit se jako malé dítě, protože jim to přináší příjemné pocity nebo sexuální vzrušení (parafilní forma). Adult Babies se snaží chovat jako malé děti: používají dudlík, dětskou postýlku s mřížemi, dětský nábytek (stolička /chodítko...), plenky, různé druhy hraček pro děti předškolního a batolecího věku, dětské oblečení, dekoraci v dětském stylu… Jejich pokoj, často vyhrazený zvlášť, od jejich standardního vypadá jako by byl vybudován pro dítě maximálně předškolního věku.